DMCA

DMCA Telif Hakkı

netvgoldv5.co’daki tüm içerik ya modsuper.com’a e-posta ile gönderilir ya da İnternet’teki çeşitli yerlerde hazır bulunur ve kamu malı olduğuna inanılır. Yayınlanan içeriğin (resimler ve videolar dahil) ABD Telif Hakkı Adil Kullanım Yasası’na (Başlık 17, ABD Kanunu) göre haklarımız dahilinde yayınlandığına inanılmaktadır.

Telif Hakkı İhlali Bildirimi

netvgoldv5.co 17 U.S.C. § 512 ve Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) ile uyumludur. Herhangi bir ihlal bildirimine yanıt vermek ve Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) ve diğer geçerli fikri mülkiyet yasaları kapsamında uygun önlemleri almak politikamızdır.

Telif hakkıyla korunan materyaliniz netvgoldv5.co’da yayınlanmışsa veya herhangi bir arama motoru aracılığıyla telif hakkıyla korunan materyalinize bağlantılar döndürülüyorsa ve bu materyalin kaldırılmasını istiyorsanız, aşağıdaki bölümde listelenen bilgileri ayrıntılı olarak açıklayan yazılı bir bildirim sağlamalısınız. Sitemizde listelenen ve telif haklarınızı ihlal eden bilgileri yanlış beyan ederseniz, zararlardan (masraflar ve avukatlık ücretleri dahil) sorumlu olacağınızı lütfen unutmayın. Bu konuda hukuki yardım almak için öncelikle bir avukata başvurmanızı öneririz.

Telif hakkı ihlali iddianıza aşağıdaki unsurlar dahil edilmelidir:

  • İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili kişinin kanıtını sağlayın.
  • Sizinle iletişime geçebilmemiz için yeterli iletişim bilgilerini sağlayın. Geçerli bir e-posta adresi de eklemelisiniz.
  • İhlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan çalışmayı yeterli ayrıntıda ve materyalin netvgoldv5.co arama sonuçlarında göründüğü en az bir arama terimini de içerecek şekilde tanımlamalısınız.
  • Şikayet eden tarafın, materyalin şikayet edilen şekilde kullanılmasına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya kanun tarafından izin verilmediğine dair iyi niyetli bir inanca sahip olduğuna dair bir beyan.
  • Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve yalan beyanda bulunma cezası altında, şikayetçi tarafın ihlal edildiği iddia edilen münhasır bir hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair bir beyan.

İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır.

Lütfen ihlal bildirimini e-posta yoluyla [email protected] adresine gönderin

E-posta yanıtı için lütfen bize bir veya iki gün süre tanıyın. Şikayetinizi İnternet Servis Sağlayıcımız gibi diğer taraflara e-posta ile göndermenin talebinizi hızlandırmayacağını ve şikayetin düzgün bir şekilde dosyalanmaması nedeniyle gecikmeli bir yanıtla sonuçlanabileceğini unutmayın. Teşekkürler.

İletişim bilgileri

netvgoldv5.co ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, size E-posta yoluyla yardımcı olmak için her zaman buradayız. Bizimle e-posta yoluyla iletişime geçmenin tek yolu e-postamızdır: [email protected].

Ek bilgi

Bu URL’yi ziyaret ederek sitemiz hakkında daha fazla bilgi edinin: https:// netvgoldv5.co /. İstanbul, Türkiye’den faaliyet gösteriyoruz.